מהיר יותר, בטוח יותר, חזק יותר!

פלטפורמה פורצת דרך להסרת שיער, שילוב של ביצועים אולטימטיביים עם נוחות מיטבית.

הודות לידית הגדולה (4 ס"מ) ולמערכת הקירור המתקדמת, הטיפולים מהירים הרבה יותר ונטולי כאבים - לשיפור ניכר למטופלים ולמטפלים כאחד.

Soprano Titanium מיישם את היתרונות של שלושה אורכי גל משולבים, עם חוויית מטופל משופרת וגישה מוכוונת עסקים, לפתרון ייחודי וממוקד-תוצאה בעולם הטיפולים להסרת שיער.

קרא עוד

 Soprano מצויד במערכת קירור ייחודית Ice Plus, אשר מקררת  את העור ומאפשרת בקרת טמפרטורה לאורך כל זמן הטיפול.

Ice Plus  עם טיפ הספיר, מקטין את הסיכון של כוויות על פני העור, תוך שמירה על חום בתוך הדרמיס. הטמפרטורה נשארת מבוקרת ותורמת לנוחות ויעילות הטיפול.
למה Soprano Titanium?

עור חלק ללא כאבים

 Soprano Titanium הינו ייחודי חדשני ויעיל, בהשוואה לפתרונות אחרים בתחום.

הודות לשילוב הייחודי של טכנולוגיות מתקדמות, אפליקטור גדול במיוחד ומערכת קירור מתקדמתתכונות האלה מאפשרות להעניק פתרון מהיר, בטוח וללא כאב!


טכנולוגיות סינרגטיות- 3D LASER

טכנולוגיית 3D LASER משלבת שלושה אורכי גל היעילים ביותר בהסרת שיער בידית אחת, תוך התמקדות בעומק שונה של הרקמות ומבנים אנטומיים בתוך זקיק השערה.

הודות לכך הטיפול מאפשר חדירת שלושה אורכי גל שונים לריקמה. בכך מתאפשר כיסוי אזור טיפול גדול, עם נוחות מרבית למטפל ולמטופל. 

מערכת קירור במגע רציף

תשכחו מכאבים ומחוסר נוחות. Soprano כולל מערכת קירור פורצת דרך בשם Ice Plus, אשר נוצרה במיוחד לשמירה על עור קריר לכל אורך הטיפול.


טיפול מהיר ונוח

יתרון מדהים נוסף של Soprano הוא השטח הגדול במיוחד של אפליקטור הטיפול (4 ס"מ - פי שניים מהמקובל). שטח הכיסוי הרבה יותר גדול, כתוצאה מכך זמני הטיפול מתקצרים משמעותית ותהליך הסרת השיער כולו נעשה הרבה יותר נוח ונעים.

כעת ניתן לחזור לפעילות מהר יותר מאי פעם!

בטיחות מעל לכל - לכל גווני העור

Soprano מצויד בטכנולוגיית SHR, השיטה היחידה אשר הוכחה במחקרים קליניים להסרת שיער בלייזר כבטיחותית ביותר לכל גווני העור, גם לעור כהה וללא כאב.

השיטה הייחודית של חימום ההדרגתי ושליחת פולסים באופן בודד, חודרת את זקיק השערה ביעילות ומעכבת צמיחה חוזרת, ובמקביל מונעת פגיעה מסביב לרקמת העור.
את הטיפול ניתן לבצע בכל עונות השנה וגם בעור שזוף

מעוניינים במידע נוסף?